Akcje charytatywne dla dzieci

Akcje charytatywne dla dzieciZnajdziesz tutaj najpopularniejsze akcje charytatywne dla dzieci, czyli takie, których celem jest pomoc dzieciom i młodzieży. Śledzę przede wszystkim na akcjach charytatywnych dla dzieci w Polsce, ale zwracam tez uwagę na najciekawsze akcje za granicą.

Sprawdź jak wesprzeć akcje charytatywne, których celem jest pomoc dzieciom biednym, niedożywionym, bez warunków do życia, edukacji czy rozwoju.

 

Akcje charytatywne dla dzieci:

Okruszek

OkruszekOkruszek to akcja charytatywna, której celem jest pozyskiwanie środków, które wspomagają dzieci, chorych i bezdomnych, a także popularyzacja idei wspierania osób ubogich i bezdomnych, a także prowadzenie różnych działań zmierzających do zapobiegania bezdomności i wykluczeniu społecznemu wśród dzieci i młodzieży.

By pomóc charytatywne, wystarczy wejść na stronę www.okruszek.org.pl i kliknąć w okruszek.

 

Pajacyk

PajacykPajacyk to program dożywiania dzieci w szkołach, który od 1998 roku prowadzi Polska Akcja Humanitarna. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych, oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie są z tym trudności.

Aby wesprzeć tę akcję charytatywną, wejdź na stronę www.pajacyk.pl i kliknij w zielony brzuszek pajacyka.

 

Rower Pomaga

Rower PomagaMożesz jeździć na rowerze, dbać o zdrowie i środowisko i jednocześnie pomagać charytatywnie. Celem akcji Rower Pomaga jest promocja jazdy na rowerze, zachęcanie do dbania o zdrowie i środowisko.

Twój wynik zostanie dodany do specjalnego licznika kilometrów wraz z wynikami innych rowerzystów. Czym więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery.