Kliknij w banner

Kliknij w bannerKliknij w banner to chyba najprostsza z możliwych forma pomocy charytatywnej dostępnej w Polsce. Co ważne, dosłownie każdy może pomagać. NIE trzeba posiadać dosłownie żadnych środków finansowych. Wystarczy po prostu wejść na każdą ze stron wymienionych poniżej i kliknąć w banner, który się na nich znajduje.

Jak to możliwe? Na podanych stronach umieszczone są reklamy sponsorów, którzy płacą za każde wyświetlenie ich reklamy. W ten sposób zarobione środki przekazywane są na pomoc charytatywnąKliknij w banner by wesprzeć wybraną akcję lub fundację charytatywną.

 

Strony, które umożliwiają pomoc charytatywną poprzez kliknięcie w banner:

Okruszek

OkruszekOkruszek to ogólnopolska akcja charytatywna Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Głównym celem Okruszka jest pozyskiwanie środków, które wspomagają dzieci, chorych i bezdomnych a także popularyzacja idei wspierania osób ubogich i bezdomnych,

Jeżeli chcesz pomóc charytatywne, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.okruszek.org.pl i klikniesz w okruszek.

 

Pajacyk

PajacykPajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga głodnym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych, oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie jej nie ma – w regionach świata, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne.

Aby wesprzeć tę akcję charytatywną, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.pajacyk.pl i klikniesz w zielony brzuszek pajacyka. Pajacyk to z pewnością najbardziej znana strona, która umożliwia pomoc charytatywną poprzez kliknięcie w banner.

 

Polskie Serce

Polskie SercePolskie Serce to strona Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, na której możesz kliknąć w banner by wesprzeć działania fundacji. Fundacja założona przez prof. Zbigniewa Religę działa w celu wprowadzania do praktyki klinicznej najnowocześniejszych metod leczenia serca np. protezy serc („sztuczne serca”).

Aby wesprzeć działania Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, wystarczy wejść z na stronę www.polskieserce.pl i kliknąć w pulsujące serce.