O nas

O nasStrona dobroczynna.pl została uruchomiona 1 marca 2017 roku i jest nową wersją strony, którą uruchomiłem około 10 lat temu, wówczas jeszcze pod nazwą iPomoc. Niestety ze względu na młody wiek i ograniczone środki finansowe, musiałem zrezygnować z aktywnego prowadzenia tego projektu. Stara wersja strony jest dalej dostępna w internecie pod adresem www.pomoc.morph.pl. Poniżej znajdziesz więcej informacji o nas.

Teraz, gdy jestem już starszy i prowadzę własną działalność gospodarczą, w ramach której tworzę strony internetowe, postanowiłem zrobić coś dobrego i stworzyć największy polski portal o pomocy charytatywnej. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie zachęcę wiele osób do działań charytatywnych. To, z kolei, jest mój sposób pomocy charytatywnej.

Warto tu podkreślić, że strona dobroczynna.pl jest prowadzona tylko przez jedną osobę, więc w razie jakichś błędów lub niedociągnięć, bardzo proszę o wyrozumiałość i zgłoszenie problemu. Postaram się go jak najszybciej poprawić 🙂

 

O nas – dobroczynna.pl

Dobroczynna.pl to największa polska strona poświęcona pomocy charytatywnej. Główną tematyką strony są przede wszystkim na różnego rodzaju akcje charytatywne. Znajdziesz tutaj zarówno polskie akcje charytatywne prowadzone na przykład na rzecz dzieci czy zwierząt, ale także najbardziej znane zagraniczne akcje charytatywne. Każda akcja jest szczegółowo opisana i zawiera informacje jak można w jej ramach wziąć udział w pomocy.

Drugą podstawową tematyką strony dobroczynna.pl są fundacje charytatywne. Tutaj podobnie, jak w przypadku akcji charytatywnych, staram się jak najlepiej omówić polskie fundacje charytatywne jak i zagraniczne.

Na stronie można znaleźć też informacje o innych sposobach pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi aukcje charytatywne.

 

Każdy może pomagać!

Przygotowałem podział sposobów pomocy charytatywnej ze względu na rodzaj działania, jaki można wykonać. Dzięki temu, każdy może w łatwy wybrać odpowiedni dla siebie sposób działań charytatywnych. Niektóre nie wymagają od Ciebie zaangażowania żadnych środków finansowych.

6 podstawowych form pomocy charytatywnej:

Zapraszam do działań w ramach pomocy charytatywnej!