Akcje charytatywne

Znajdziesz tu najświeższe informacje dotyczące akcji charytatywnych w Polsce i za granicami. Sprawdź jakie akcje charytatywne są obecnie prowadzone i dowiedz się jak je wesprzeć w ramach pomocy charytatywnej.

 

Akcje charytatywne Aktualności:

Akcja charytatywna Rower Pomaga

Akcja charytatywna Rower PomagaLubisz jeździć na rowerze?Jeśli tak, to mam dla Ciebie fajną propozycję. Możesz jeździć na rowerze, dbać o zdrowie i środowisko i jednocześnie pomagać charytatywnieAkcja charytatywna Rower Pomaga pozwala połączyć wszystkie te cele. Celem akcji Rower Pomaga jest promocja jazdy na rowerze, zachęcanie do dbania o zdrowie i środowisko. Za kilometry wspólnie przejechane w ramach akcji dzieci otrzymują wymarzone rowery. Zobacz więcej »

Zauważeni – akcja społeczna dla seniorów

ZauważeniZauważeni to akcja społeczna przygotowana wspólnie przez redakcję programu UWAGA! TVN i  Fundacją ZACZYN. Celem tej akcji jest skierowanie uwagi na seniorów i ich potrzeby, a także budowanie międzypokoleniowego szacunku i zaufania. Zobacz więcej »

Akcja charytatywna Okruszek

Akcja charytatywna OkruszekW ostatnich aktualnościach wspominałem o dodaniu na stronie informacji o dwóch akcjach charytatywnych: Pajacyk i Polskie Serce. Dziś chciałbym Wam przedstawić kolejną akcję charytatywną, która umożliwia pomoc poprzez kliknięcie w bannerakcja charytatywna Okruszek. Zobacz więcej »

Akcja charytatywna Polskie Serce

Akcja charytatywna Polskie SercePisałem już o jednej bardzo popularnej akcji charytatywnejPajacyk. Dziś dodałem na stronie drugą, myślę że równie popularną akcję. Akcja charytatywna Polskie Serce to akcja zorganizowana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Strona umożliwia proste wspieranie działań fundacji. Zobacz więcej »

Kliknij Pajacyka by pomóc

Kliknij Pajacyka by pomócW ostatnich dwóch newsach pisałem o fundacjach charytatywnych. Tym razem chciałbym Wam zaprezentować jedną z najpopularniejszych w Polsce akcji charytatywnych. Mam na myśli program uruchomiony w 1998 roku przez Polskę Akcję Humanitarną, o której pisałem kilka dni temu. Akcja ta nosi nazwę Pajacyk. Słyszałeś o niej prawda? Kliknij Pajacyka by pomóc! Zobacz więcej »