Fundacje charytatywne

Znajdziesz tu najświeższe informacje dotyczące fundacji charytatywnych w Polsce i za granicami. Sprawdź jakie fundacje charytatywne są obecnie prowadzone i dowiedz się jak je wesprzeć w ramach pomocy charytatywnej.

 

Fundacje charytatywne Aktualności:

Ile zebrano podczas 26. Finału WOŚP?

Ile zebrano podczas 26. Finału WOŚP?

Na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiła się informacja, że w trakcie trwania 26. Finału WOŚP zebrano, na chwilę obecną 81 423 542 zł. Są to już pieniądze, które już trafiły na konto fundacji. Ta kwota może i powinna jeszcze wzrosnąć – wciąż spływają na konta fundacji środki z różnych działań. Ostateczny wynik ostatniego Finału poznamy 8 marca. Trzymajmy kciuki, aby ten wynik był jeszcze lepszy 🙂 Zobacz więcej »

26. Finał WOŚP

26. Finał WOŚP

14 stycznia 2018 roku odbył się 26. Finał WOŚP. Podczas tego finału zbierane były pieniądze na wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych, zajmujących się się schorzeniami, wadami wrodzonymi oraz prawidłowym rozwojem dzieci w okresie noworodkowym. Zobacz więcej »

Fundacja ZACZYN na dobroczynna.pl

Fundacja ZACZYNNa stronie dobroczynna. pl dodałem informacje o nowej fundacji charytatywnej, tym razem działającej na rzecz seniorów. Fundacja ZACZYN, bo tak się właśnie nazywa, działa na rzecz włączania osób starszych w aktywności obywatelskie. Zobacz więcej »

Fundacja Kotkowo

Fundacja KotkowoDo tej pory skupiałem się na fundacjach i akcjach charytatywnych, których działania były ukierunkowane na pomoc ludziom. Dziś postanowiłem dodać na stronie dobroczynna.pl pierwszą fundację charytatywną, która działa na rzec zwierzątFundacja Kotkowo to fundacja charytatywna, której głównym celem jest pomoc przede wszystkim bezdomnym kotom żyjącym w Białymstoku i najbliższych okolicach.

Fundację Kotkowo możesz wesprzeć na przykład robiąc przelew lub przekazując jeden procent ze swojego podatku. Możesz też na przykład założyć swój Dom Tymczasowy dla kotów. Zobacz więcej »

Fundacja charytatywna Zbieramy Razem

Fundacja charytatywna Zbieramy RazemFundacja Zbieramy Razem to stosunkowo młoda fundacja charytatywna, bo założona dopiero w 2014 roku w Gdańsku z inicjatywy Ireny i Piotra Barszczewskich. Celem fundacji jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym lub ciężko chorym ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego. Ważnym elementem działań fundacji jest pomoc społeczna dla osób w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, której doświadczyli nagle pod wpływem tragedii osobistej lub w wyniku klęski żywiołowej czy pożaru. Zobacz więcej »