Witam na dobroczynna.pl

Witam na dobroczynna.plWitam na dobroczynna.pl, największej polskiej stronie poświęconej pomocy charytatywnej. Na tej stronie planuję skupić się przede wszystkim na różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Znajdziesz tutaj zarówno polskie akcje charytatywne prowadzone na przykład na rzecz dzieci czy zwierząt, ale także najbardziej znane zagraniczne akcje charytatywne. Każda akcja jest szczegółowo opisana i zawiera informacje jak można w jej ramach wziąć udział w pomocy.

Poza akcjami, podstawową tematyką strony dobroczynna.pl są również fundacje charytatywne. Tutaj podobnie, jak w przypadku akcji charytatywnych, staram się jak najlepiej omówić polskie fundacje charytatywne jak i zagraniczne.

Na stronie można znaleźć też informacje o innych sposobach pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi aukcje charytatywne.

Strona dobroczynna.pl ma się stać największym polskim portalem o pomocy charytatywnej. Jej celem ma być pokazanie, że każdy może pomagać, nawet jeśli nie ma na to pieniędzy. Liczą się chęci. Mam nadzieję, że ta strona zachęci wszystkich Polaków do działań charytatywnych.

 

Każdy może pomagać!

Specjalnie dla użytkowników strony przygotowałem podział sposobów pomocy charytatywnej ze względu na rodzaj działania, jaki można wykonać. Dzięki temu, każdy może w łatwy wybrać odpowiedni dla siebie sposób działań charytatywnych. Rodzaje pomocy charytatywnej podzieliłem na 5 działów:

 

Witam na dobroczynna.pl

Strona dobroczynna.pl jest nową wersją serwisu, który uruchomiłem ponad 10 lat temu, wówczas pod nazwą iPomoc. Niestety ze względu na młody wiek i brak środków finansowych, musiałem zrezygnować z aktywnego prowadzenia tego projektu. Stara wersja strony jest dalej dostępna w internecie pod adresem www.pomoc.morph.pl.

Teraz, gdy jestem już starszy i prowadzę własną działalność gospodarczą, w ramach której tworzę strony internetowe, postanowiłem zrobić coś dobrego i stworzyć największy polski portal o pomocy charytatywnej. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie zachęcę wiele osób do działań charytatywnych. To, z kolei, jest mój sposób pomocy charytatywnej.

Warto dodać, że strona dobroczynna.pl jest prowadzona tylko przez jedną osobę, więc w razie jakichś błędów lub niedociągnięć, bardzo proszę o wyrozumiałość i zgłoszenie problemu. Postaram się go jak najszybciej poprawić 🙂

A więc jeszcze raz witam na dobroczynna.pl i zapraszam do pomocy charytatywnej.